Bli franchisetagare   |   Är du hyresvärd   |   Jobba hos oss   |   Logga in  

Kontakta oss

För frågor kring nyetablering
samt franchising kontakta:

George Challma
Mobil: 070-719 69 99
e-mail: george.georges@bygeorge.se

För frågor kring marknad
och driften kontakta:
Susanne Wallgren
Mobil: 076-027 89 99
susanne@bygeorge.se

Huvudkontor:
Adolf Fredriks kyrkogata 15, 1 tr
111 37 Stockholm
info@bygeorge.se

 

 

STOCKHOLM

CHBG Västermalm.
S:T Eriksgatan 45, 112 34 Stockholm
Tel: 08 650 99 01
vastermalm@bygeorge.se

CHBG Fridhemsplan.
Drottningholmsvägen 14, 112 42 Stockholm
Tel: 08 650 13 00
fridhemsplan@bygeorge.se

CHBG Heroncity.
Dialoggatan 2, 141 75 Stockholm
Tel: 08 710 87 20
heroncity@bygeorge.se

CHBG Götgatan.
Götgatan 72, 118 26 Stockholm
Tel: 08 694 81 01
gotgatan@bygeorge.se

CHBG Sickla.
Järnvägsgatan 5, 131 54 Stockholm
Tel: 08 640 03 33
sickla@bygeorge.se

CHBG PK-huset.
Hamngatan 10, 111 47 Stockholm
Tel: 08 20 94 84
pkhuset@bygeorge.se

CHBG Alvik.
Gustavslundsvägen 32, 167 51 Stockholm
Tel: 08 25 53 51
alvik@bygeorge.se

CHBG Globen.
Arenavägen 45, 121 28 Stockholm
Tel: 08 649 40 50
globen@bygeorge.se

CHBG Forum Nacka.
Vikdalsvägen i forum, 131 40 Stockholm
Tel: 08 716 56 20
forumnacka@bygeorge.se

CHBG Odenplan.
Karlbergsvägen 8, 113 27 Stockholm
Tel: 08 31 14 26
odenplan@bygeorge.se

CHBG Hallonbergen.
Hallonbergsplan 5, 174 52 Stockholm
Tel: 08 628 10 50
hallonbergen@bygeorge.se

CHBG Sveavägen 98.
Sveavägen 98, 113 50 Stockholm
Tel: 08  612 47 08
sveavagen@bygeorge.se

CHBG Torsplan.
Solnavägen 2A, 113 65 Stockholm
Tel: 08 120 59 100
torsplan@bygeorge.se

CHBG Tyresö.
Marknadsgränd 44, 135 38 Tyresö
Tel: 073 615 08 85
tyreso@bygeorge.se

ESKILSTUNA

CHBG Eskilstuna.
Fristadstorget 3, 632 20 Eskilstuna
Tel: 016 13 56 00
eskilstuna@bygeorge.se

GÄVLE

CHBG Gävle.
Drottninggatan 9, 803 21 Gävle
Tel: 026 12 33 45
gavle@bygeorge.se

HELSINGBORG

CHBG Väla Centrum.
Marknadsvägen 9, 260 36 Helsingborg
Tel: 042 20 25 26
helsingborg@bygeorge.se

JÄRFÄLLA

CHBG Jakobsbergs Sjukhus.
Birgittavägen 4, 177 31 Järfälla
Tel: 08 580 188 809
jakobsberg@bygeorge.se

JÖNKÖPING

CHBG Jönköping.
Lundströms Plats 2, 553 16 Jönköping
Tel: 072-321 65 43
jonkoping@bygeorge.se

CHBG Jönköping/Atollen.
Fiskargränd 9, 553 20 Jönköping
Tel: 072-321 65 43
atollen@bygeorge.se

NORRKÖPING

CHBG Linden.
Drottninggatan 41, 602 32 Norrköping
Tel: 011 13 22 03
linden@bygeorge.se

UPPSALA

CHBG Resecentrum.
Olof Palmes plats 10, 753 21 Uppsala
Tel: 018 12 00 70
resecentrum@bygeorge.se

NYKÖPING

CHBG Nyköping.
Västra Storgatan 10, 611 32 Nyköping
Tel: 0155 21 02 21
nykoping@bygeorge.se

VÄSTERÅS

CHBG Västerås.
Hantverkaregatan 8, 722 12 Västerås
Tel: 021 338 04 46
vasteras@bygeorge.se

GÖTEBORG

CHBG Göteborg
Stenpiren 1, 411 21 Göteborg
Tel: 070 943 02 08
stenpiren@bygeorge.se